Lipcowa przerwa wakacyjna dobiega końca, a to oznacza, że FOGO Unia Leszno wraca do rywalizacji w PGE Ekstralidze! Biało-niebieskich czeka kluczowy mecz w walce o awans do fazy play-off. 2 sierpnia podopieczni Rafała Okoniewskiego podejmą na swoim torze BAYERSYSTEM GKM Grudziądz.
KUP BILET NA MECZ Z BAYERSYSTEM GKM-EM GRUDZIĄDZ
- FOGO Unia Leszno ma na koncie 17 punktów, o 3 więcej niż rywal Byków.
- Zwycięzca niedzielnego meczu będzie miał awans do fazy play-off na wyciągnięcie ręki.
- W grze jest także punkt bonusowy. GKM będzie bronić 10-punktowej zaliczki z pierwszego meczu.
Do składu leszczynian powracają rekonwalescenci: Janusz Kołodziej i Kacper Mania. Obaj wyleczyli złamane obojczyki i znaleźli się w awizowanym składzie FOGO Unii Leszno.
Sędzią meczu będzie Krzysztof Meyze, a komisarzem toru Tomasz Walczak.
Awizowane składy:
FOGO Unia Leszno:
9. Grzegorz Zengota
10. Janusz Kołodziej
11. Ben Cook
12. Keynan Rew
13. Piotr Pawlicki
14. Nazar Parnitskyi
15. Kacper Mania
BAYERSYSTEM GKM Grudziądz:
1. Max Fricke
2. Maksym Drabik
3. Kacper Szarszewski
4. Wadim Tarasienko
5. Michael Jepsen Jensen
6. Kevin Małkiewicz
7. Beau Bailey
W ramach akcji „Nowy Dom z PBO Deweloper” zachęcamy do adopcji ORIONA!
Przypominamy: PBO Deweloper za każdy punkt zdobyty w tym sezonie przez zawodników FOGO Unii Leszno w PGE Ekstralidze przekaże 10 zł dla schroniska w Henrykowie.

ORION już dwa razy miał dom, ale niestety szybko wracał do schroniska – z powodu alergii opiekuna oraz problemów w relacji z kotami.
To duży, przyjazny psiak, który uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Na smyczy bywa silny, dlatego potrzebuje opiekuna gotowego na jego energię. Najlepiej odnajdzie się w domu z dobrze zabezpieczoną posesją i miejscem do biegania, ponieważ potrafi wspinać się po siatce. Szukamy dla Oriona odpowiedzialnego domu, tym razem na zawsze!
Numery telefonów do schroniska w Henrykowie:
604 264 625
531 132 160
531 249 797



