8 runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana w Rawiczu zakończyła się bezdyskusyjnym zwycięstwem Arged Malesy TŻ Ostrovii, która w całych zawodach straciła tylko 3 punkty. Drugie miejsce jak w środowych zawodach zajęli zawodnicy Duda Development Ciesiółka Auto Group, trzecie miejsce zajęli gospodarze z Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz, a czwarte goście z Czech.
Dla Byków ponownie najlepiej punktował Antoni Mencel (11 punktow). Maksym Borowiak po środowym niepowodzeniu w czwartek wywalczył 9 punktów. Hubert Ścibak dorzucił 6 punktów, a Tobiasz Musielak zawody zakończył bez punktu.
Wyniki:
I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 57 pkt.
13. Jakub Poczta – 14 (2,3,3,3 3)
14. Jakub Krawczyk – 15 (3,3,3,3,3)
15. Kacper Grzelak – 14 (3,3,2,3,3)
16. Sebastian Szostak – 14 (3,3,2,3,3)
II. DUDA DEVELOPMENT CIESIÓŁKA AUTO GROUP Unia Leszno – 26 pkt.
5. Antoni Mencel – 11 (2,2,3,2,2)
6. Maksym Borowiak – 9 (3,0,3,1,2)
7. Tobiasz J. Musielak – 0 (0,d,0,0,0)
8. Hubert Ścibak – 6 (0,2,1,1,2)
III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 23 pkt.
1. Bartosz Curzytek – 6 (2,1,1,1,1)
2. Franciszek Majewski – 5 (1,2,u,2,w)
3. Kacper Kłosok – 6 (0,1,2,2,1)
4. Błażej Wypior – 6 (0,1,2,1,2)
17. Kacper Klimek – ns
IV. ACCR Czechy – 13 pkt.
9. Jaroslav Vanicek – 6 (2,2,1,0,1)
10. Bruno Belan – 1 (1,0,0,0,0)
11. Matej Fryza – 4 (1,0,1,2,0)
12. David Kamenik – 2 (1,1,0,0,t)
Bieg po biegu:
1. Krawczyk, Mencel, Kamenik, Wypior
2. Borowiak, Poczta, Fryza, Kłosok
3. Grzelak, Vanicek, Majewski, Ścibak
4. Szostak, Curzytek, Belan, Musielak
5. Szostak, Vanicek, Wyoior, Borowiak
6. Grzelak, Mencel, Kłosok, Belan
7. Poczta, Majewski, Kamenik, Musielak/d
8. Krawczyk, Ścibak, Curzytek, Fryza
9. Poczta, Wypior, Ścibak, Belan
10. Krawczyk, Kłosok, Vanicek, Musielak
11. Mencel, Szostak, Fryza, Majewski/u
12. Borowiak, Grzelak, Curzytek, Kamenik
13. Szostak, Kłosok, Ścibak, Kamenik
14. Grzelak, Fryza, Wypior, Musielak
15. Krawczyk, Majewski, Ścibak, Belan
16. Poczta, Mencel, Curzytek, Vanicek
17. Grzelak, Wypior, Belan, Musielak
18. Poczta, Ścibak, Majewski/w, Kamenik/t
19. Szostak, Borowiak, Kłosok, Fryza
20. Krawczyk, Mencel, Curzytek, Vanicek