Z uciążliwym upałem musieli się zmierzyć zawodnicy startujący w XII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która dzisiejszego (26.06) popołudnia odbyły się na torze w Lesznie. Najlepiej zaprezentowali się młodzieżowcy z Rybnika gromadząc na swym koncie 24 punkty. „Oczko” mniej zdobyli reprezentanci Czech, a przysłowiowe podium uzupełniła drużyna Fogo Unii Leszno I. Liderem leszczyńskiego zespołu był Szymon Szlauderbach, zdobywca kompletu punktów. Druga reprezentacja Fogo Unii Leszno zajęła 5. miejsce z dorobkiem 12. punktów.
I. PGG ROW Rybnik: 24
13. Przemysław Giera (1,1,3,3) 8
14. Dominik Tyman (-,-,-,-) NS
15. Mateusz Tudzież (0,3,2,2) 7
23. Robert Chmiel (2,3,3,1) 9
II. ACCR: 23
10. Jan Kvech (3,3,3,2) 11
11. Petr Chlupac (2,1,2,1) 6
12. Daniel Klima (3,1,0,2) 6
III. Fogo Unia Leszno I: 22
16. Szymon Szlauderbach (3,3,3,3) 12
17. Krzysztof Sadurski (1,0,1,1) 3
18. Kacper Pludra (1,2,2,2) 7
IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 16
7. Marcin Kościelski (1,3,2,3) 9
8. Kacper Grzelak (t,-,-,-) 0
9. Kamil Nowacki (0,2,2,3) 7
V. Fogo Unia Leszno II: 12
1. Liam May (1,-,0,0) 1
2. Ben Ernst (2,-,1,0) 3
3. Matthew Gilmore (2,2,3,-) 7
19. Paweł Nagibin (0,0,1) 1
VI. OK Bedmet Kolejarz Opole: 10
4. Jarosław Krzywosz (3,2,u/w,t) 5
5. Mateusz Adamczewski (-,0,1,d) 1
6. Mateusz Dul (d,-,-,-) 0
20. Adrian Bialk (u/w,1,2,1) 4
Bieg po biegu:
1. (63,34) Krzywosz, Ernst, May, Bialk (u/w)
2. (63,09) Kvech, Chlupac, Kościelski, Nowacki
3. (61,75) Szlauderbach, Chmiel, Pludra, Tudzież
4. (61,38) Klima, Gilmore, Chlupac, Nagibin
5. (62,44) Tudzież, Nowacki, Giera, Grzelak (t)
6. (62,55) Szlauderbach, Krzywosz, Sadurski, Dul (d)
7. (61,25) Kościelski, Nowacki, Ernst, Nagibin
8. (61,60) Kvech, Pludra, Klima, Sadurski
9. (62,40) Chmiel, Tudzież, Bialk, Adamczewski
10. (61,72) Szlauderbach, Kościelski, Sadurski
11. (61,75) Chmiel, Gilmore, Giera, Ernst
12. (61,56) Kvech, Chlupac, Adamczewski, Krzywosz (w)
13. (61,78) Gilmore, Pludra, Sadurski, May
14. (61,81) Giera, Kvech, Chmiel, Klima
15. (64,50) Nowacki, Bialk, Krzywosz (t)
16. (62,69) Kościelski, Klima, Chlupac
17. (61,72) Szlauderbach, Pludra, Bialk, Adamczewski (d)
18. (63,12) Giera, Tudzież, Nagibin, May