Młodzieżowiec FOGO Unii Leszno, Kuba Wojtyńka w sezonie 2026 będzie ścigać się w Krajowej Lidze Żużlowej w barwach ULTRAPUR OMEGA Gniezno. Wypożyczenie obejmuje wyłącznie mecze ligowe, a nasz wychowanek w zawodach młodzieżowych i U-24 Ekstralidze nadal będzie reprezentować biało-niebieskie barwy.
Kuba, życzmy Ci samych trójek i bezkolizyjnej jazdy!



