Free songs

Unia Leszno S.S.A.
ul. Strzelecka 7
64-100 Leszno
tel. +48 65 5299977
fax. +48 65 5296272

 

ONLINE

 

PAMIĘTAJCIE O SPRZEDAŻY DEKLAROWANEJ!

Kupując przez internet z jednego zarejestrowanego w systemie konta możemy kupić większą ilość biletów dla innych osób, wystarczy uzupełnić dane tych osób. Nie ma już potrzeby zakładania poszczególnych kont autoryzacji i potwierdzania danych.

Mamy nadzieję, że dzięki temu usprawnieniu będą mogli Państwo zdecydowanie łatwiej kupować bilety na najbliższe mecze dla siebie i swoich znajomych.

PROMOCJE DLA KARNETOWCÓW!

Miejsca osób, które zakupił karnety są zarezerwowane dla nich do dnia 6 września. Od poniedziałku (7 września) bilety trafią do SPRZEDAŻY OTWARTEJ. Kibice będą mogli nabywać bilety za pośrednictwem Internetu (sprzedaż online), w Galerii LESZNO oraz w dniu meczu w kasach biletowych przy stadionie.

Karnetowcy, aby skorzystać z PROMOCJI przy zakupie biletu muszą podać VOUCHER, który generuje się na koncie każdej osoby posiadającej karnet, w rubryce VOCHERY.

Dodatkowo przy kupnie biletu przez karnetowców w podsumowaniu transakcji pokaże się informacja o aktywnych voucherach. Po wybraniu buttona „masz dostępne vouchery” można również od razu z danego vouchera skorzystać.

 

 

Kolejną funkcjonalnością jest bezpośrednie wybranie miejsca karnetowego z konta użytkownika co pozwala na szybki wybór miejsca bez szukania go na mapie.