Free songs

Unia Leszno S.S.A.
ul. Strzelecka 7
64-100 Leszno
tel. +48 65 5299977
fax. +48 65 5296272

SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ FINAŁOWY ZAKOŃCZONA!!!

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE

 

onlinefinal

 

 

PAMIĘTAJCIE O SPRZEDAŻY DEKLAROWANEJ!

Kupując przez internet z jednego zarejestrowanego w systemie konta możemy kupić większą ilość biletów dla innych osób, wystarczy uzupełnić dane tych osób. Nie ma już potrzeby zakładania poszczególnych kont autoryzacji i potwierdzania danych.

Mamy nadzieję, że dzięki temu usprawnieniu będą mogli Państwo zdecydowanie łatwiej kupować bilety na najbliższe mecze dla siebie i swoich znajomych.

PROMOCJE DLA KARNETOWCÓW!

Miejsca osób, które zakupił karnety są zarezerwowane dla nich do dnia 20 września. Od poniedziałku (21 września) bilety trafią do SPRZEDAŻY OTWARTEJ. Kibice będą mogli nabywać bilety za pośrednictwem Internetu (sprzedaż online), w Galerii LESZNO oraz w dniu meczu w kasach biletowych przy stadionie.

Karnetowcy, aby skorzystać z PROMOCJI przy zakupie biletu muszą podać VOUCHER, który generuje się na koncie każdej osoby posiadającej karnet, w rubryce VOCHERY.

Dodatkowo przy kupnie biletu przez karnetowców w podsumowaniu transakcji pokaże się informacja o aktywnych voucherach. Po wybraniu buttona „masz dostępne vouchery” można również od razu z danego vouchera skorzystać.

 

 

Kolejną funkcjonalnością jest bezpośrednie wybranie miejsca karnetowego z konta użytkownika co pozwala na szybki wybór miejsca bez szukania go na mapie.