Free songs

Unia Leszno S.S.A.
ul. Strzelecka 7
64-100 Leszno
tel. +48 65 5299977
fax. +48 65 5296272

raty karnety

KUP KARNET NA RATY!!!

Sezon zbliża się wielkimi krokami, po wczorajszym treningu chyba już wszyscy poczuli zew budzącego się z zimowego snu „Smoka”. Żeby w spokoju oczekiwać nadejścia pierwszego meczu w sezonie z pewnością nie może zabraknąć w kieszeni KARNETU. Specjalnie dla naszych kibiców uruchomiliśmy dodatkową formę zakupu karnetów, KUP KARNET NA RATY! Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę www.bilety.ksul.pl i dokonać standardowego zakupu karnetu. Na końcu transakcji wybierz „PŁACE RATAMI PAYU” i postępuj zgodnie z poleceniami operatora. Wypełnienie niezbędnych formularzy trwa od 2 do 5 minut, czas oczekiwania na zgodę banku to średnio 5-15 minut. Dokonaj zakupu na raty i płać za mecze w dogodny dla Ciebie sposób!

 

 

KARNETY 2015
PRZEJRZYJ STRONĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

STRONA DO ZAKUPU KARNETÓW JEST JUŻ AKTYWNA

ZAPRASZAMY NA
BILETY.KSUL.PL

 

 

Najważniejsze informacje:

  • Posiadacze karnetów 2014 otrzymują stały rabat 5%  (+1% w kolejnych latach za kontynuację)
  • Posiadacze karnetów 2014 mają już utworzone konta w nowym systemie, a ich miejsca sa dla nich zarezerwowane (do 16.01.2015)
  • Posiadacze karnetów 2014 aby korzystać z nowego systemu muszą tylko dokonać aktywacji konta
  • Od sezonu 2015 będzie możliwa zmiana miejsc i sektorów. Zmian dokonać będzie można w panelu systemu biletowego
 *UWAGA! Promocje nie łączą się!

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Czy w sezonie 2015 zostanie wprowadzony program lojalnościowy?

odp. Od momentu wyrobienia nowej Karty Kibica każdy jej posiadacz ma prawo do zniżki 5% na zakupy gadżetów i odzieży w Oficjalnym Sklepie Unii w Galerii Leszno. Zasada lojalności wykorzystana jest także przy przyznawaniu zniżki na zakup karnetów. Posiadacze Karnetów na sezon 2014 otrzymują 5% zniżki na zakup karnetów 2015, w każdym kolejnym roku zniżka wzrasta o 1%, aż do 10% włącznie.

Prowadzone są także zaawansowane prace nad rozwiniętym systemem lojalnościowym, dzięki któremu w trakcie sezonu zebrane punkty w punktach partnerskich będą dawały możliwość wymiany bezpośrednio na bilety lub karnety. Posiadacz Karty Kibica zbierając punkty będzie miał możliwość uzbierania środków na kolejny karnet bądź bilety play-off. Przewidywany termin uruchomienia systemu to marzec 2015.

 

CZYTAJ WIĘCEJ W POZOSTAŁYCH ZAKŁADKACH!